Pogoda - Sądeckie.pl

19

Dzisiaj jest: 19. 09. 2021 Do końca roku: 103 dni
Jakość Powietrza

Chciał ukraść alkohol i pobił ochroniarza. 27-letniemu Sądeczaninowi grozi do 5 lat więzienia

Chciał ukraść alkohol i pobił ochroniarza. 27-letniemu Sądeczaninowi grozi do 5 lat więzienia

20 lutego br. oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu otrzymał zgłoszenie, że w jednym z marketów w Nowym Sączu doszło do kradzieży.

Złodziej ze sklepowej półki zabrał butelkę alkoholu o wartości ponad 60 złotych, schował ją pod kurtką, a następnie omijając linię kas, chciał wyjść ze sklepu nie płacąc za towar. Tę sytuację zauważył pracownik ochrony. W trakcie wyjaśniania sprawy kradzieży wywiązała się awantura, a złodziej kilkukrotnie uderzył ochroniarza, uciekając ze sklepu ze skradzionym towarem.


W wyniku działań podjętych przez policjantów już następnego dnia sprawca kradzieży rozbójniczej został zatrzymany przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Starym Sączu. 27-letni mieszkaniec Sądecczyzny, po nocy spędzonej w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych w komendzie na Grottgera, usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Za ten czyn grozi mu teraz od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.


Prokurator Rejonowy w Nowym Sączu zastosował tymczasem wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji oraz zakazu kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonego.


Źródło: KMPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować