Chór „LimaNovum” świętuje trzecią rocznicę istnienia

27 marca obchodzono niezwykłą okazję – trzecią rocznicę istnienia Chóru „LimaNovum”. To czas, który oznacza więcej niż tylko upływające lata. To czas, który celebruje pasję, zaangażowanie i miłość do muzyki.

Chór „LimaNovum” świętuje trzecią rocznicę istnienia

W wydarzeniu udział wzięli wszyscy chórzyści, a także zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda, Przewodniczący Rady Miasta Limanowa Wiesław Sędzik oraz Kierownik Działu Administracji, Logistyki i Zamówień Publicznych LDK Wiesław Wojcieszak.

W okresie minionych trzech lat Chór „LimaNovum” miał okazję występować na różnorodnych scenach i dzielić się muzyką z różnymi publicznościami – d koncertów charytatywnych, po występy na prestiżowych festiwalach muzycznych.

Podziękowania należą się członkom chóru za ich zaangażowanie i determinację w tworzeniu pięknej muzyki. Niech kolejne lata będą pełne harmonii, wzajemnego wsparcia i jeszcze większych sukcesów!

Chór „Limanovum” powstał trzy lata temu przy Limanowskim Domu Kultury z inicjatywy Krzysztofa Młynarczyka, który jest kierownikiem artystycznym zespołu. Od początku dyrygentem chóru jest Ivan Vrublevskyi. Chór tworzy niemal czterdzieści osób z Limanowej i okolic. Chórzyści wykonują różnoraką muzykę, wkładając w przygotowanie występów wiele pracy i serca. Zespół jest laurteatem wielu nagród na konkursach chóralnych.

Wszystkich, którzy chcieliby śpiewać w chórze, dyrygent i kierownik zapraszają na próby w każdą środę i piątek na godzinę 19:00 do sali tanecznej Limanowskiego Domu Kultury.

Galeria zdjęć z wydarzenia dostępna tutaj.

Źródło: Miasto Limanowa

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować