Pogoda - Sądeckie.pl28

Dzisiaj jest: 28. 01. 2021
Do końca roku: 337 dniDane WIOŚ

Czy faktycznie skoczył z mostu? Policja wznowiła poszukiwania

Czy faktycznie skoczył z mostu? Policja wznowiła poszukiwania

Wczoraj wieczorem sądeccy Policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że ktoś skoczył z mostu kolejowego do Dunajca.

 

W toku prowadzonych czynności okazało się, że na ul. Szwedzkiej młody chłopak zatrzymał przejeżdżający tamtędy samochód i poinformował kierowcę, że jego kolega skoczył z mostu, po czym szybko się oddalił, a kierowca zadzwonił na numer alarmowy.

 

Wczoraj Policja i Straż Pożarna przeszukały koryto i brzegi rzeki Dunajec oraz przyległy do mostu teren. Funkcjonariusze szukali także osoby, która poinformowała o całym zdarzeniu kierowcę. Nikogo nie znaleźli.

 

Dzisiaj po godzinie 9 poszukiwania zostały wznowione. Bierze w nich udział pies tropiący. Użyto również łodzi i quadów. Mundurowi ustalają czy zdarzenie mogło być zarejestrowane przez kamery monitoringu oraz samochodowe.

 

Funkcjonariusze biorą pod uwagę różne hipotezy. Także taką, czy zdarzenie faktycznie miało miejsce, czy nie jest to może wymysł mężczyzny, który przekazał kierowcy taką informację, bo on sam do tej pory nie kontaktował się w tej sprawie z Policją. Na chwilę obecną nikt nie zgłaszał też zaginięcia młodego mężczyzny, które mogłoby być powiązane z tą sprawą.

 

Fot. KMPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować