Sandecja przegrywa w Olsztynie ze Stomilem

W środę 29 września drużyna Sandecji rozegrała mecz z innym pierwszoligowcem - Stomilem Olsztyn, rozpoczynając tym samym zmagania w I rundzie Fortuna Pucharu Polski.

Sandecja przegrywa w Olsztynie ze Stomilem
Spotkanie zakończyło się przegraną "Biało-Czarnych" 0:1. Bramkę dla rywali zdobył na początku drugiej połowy meczu Karol Żwir.


Szkoleniowiec zespołu stwierdził po meczu pucharowym, że był to swego rodzaju test dla zawodników, którzy na co dzień dostają mniej minut w Fortuna I lidze.


Na pewno w pierwszych słowach chciałem pogratulować trenerowi Stawskiemu i Stomilowi awansu do kolejnej rundy Pucharu Polski. Mam nadzieję, że jak najszybciej wrócimy do Nowego Sącza, musimy się zregenerować, mamy w sobotę kolejne ligowe spotkanie z Resovią, bardzo trudne. Ostatnio jeździmy ciągle, brakuje stabilizacji, był to trudny mecz dla nas, dałem pograć większości zawodników, którzy nie grali w ostatnich spotkaniach. Był to dla nich test, dla mnie również, chciałem zobaczyć, jak mniej ograni w ligowym boju piłkarze się sprawdzą, mam swoje przemyślenia. Jeszcze raz gratuluję Stomilowi, chcemy jak najszybciej stąd wyjechać i być w Nowym Sączu, pojedziemy całą noc, daję chłopakom dzień wolnego i w piątek znowu wsiadamy w autokar i gramy z Resovią - powiedział po pucharowej potyczce ze Stomilem trener "Biało-Czarnych", Dariusz Dudek.


Drużyna Sandecji zagrała w składzie: Szymon Tokarz - Adrian Basta, Sebastian Rudol, Michal Piter-Bučko, Jakub Wawszczyk - Elhadji Maissa Fall (66' Damir Šovšić), Maciej Małkowski, Robert Janicki, Robert Prochownik (66' Błażej Szczepanek), Bartłomiej Kasprzak - Dawid Wolny (66' Svetoslav Dikov).


Sędziował Konrad Kiełczewski (Białystok).


Źródło: MKS Sandecja

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować