Eliminacje do 40. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK już 1 kwietnia w Limanowej
1 kwietnia 2025 roku, o godzinie 10:00, Limanowski Dom Kultury zaprasza na eliminacje powiatowe 40. edycji Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK. To wyjątkowe wydarzenie, które daje młodym artystom z powiatu limanowskiego szansę zaprezentowania swoich teatralnych umiejętności przed publicznością.

Festiwal, organizowany przez Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu, ma na celu wspieranie kreatywności, rozwoju wyobraźni i wrażliwości wśród dzieci i młodzieży. Główna idea to umożliwienie amatorskim grupom teatralnym z całej Małopolski pokazania swoich spektakli oraz dzielenie się pasją do sztuki.
Eliminacje powiatowe, które odbędą się w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury, stanowią pierwszy krok w drodze do finału, który odbędzie się w dniach 16-18 czerwca 2025 roku w Nowym Sączu. Finał to prezentacja najlepszych spektakli, które powstały w ciągu ostatniego roku w teatrze dziecięcym i młodzieżowym w Małopolsce.
Przypominamy, że termin dostarczenia kart zgłoszenia mija 21 marca 2025 roku, a wszystkie informacje i formularze dostępne są w Limanowskim Domu Kultury. Festiwal jest skierowany do uczestników w wieku do 16. roku życia, więc młodzi pasjonaci teatru niech nie zwlekają z zapisami!
To doskonała okazja, by poczuć magię teatru i wziąć udział w tym inspirującym wydarzeniu. Serdecznie zapraszamy!
Źródło: Fot. LDK
Komentarze