Pogoda - Sądeckie.pl

16

Dzisiaj jest: 16. 10. 2021 Do końca roku: 76 dni
Jakość Powietrza:

Gmina Gródek nad Dunajcem będzie gościć ekspertów w dziedzinie turystyki

Gmina Gródek nad Dunajcem będzie gościć ekspertów w dziedzinie turystyki

W najbliższych dniach Gmina Gródek nad Dunajcem gościć będzie ekspertów w dziedzinie turystyki: naukowców, działaczy, samorządowców i przedsiębiorców turystycznych wchodzących w skład Rady ds. Turystyki przy Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Rady Polskiej Organizacji Turystycznej.

Wydarzenia w Gródku nad Dunajcem rozpoczną się już w czwartek. W tym dniu obradować będzie Rada Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Rada Ekspertów ds. Turystyki. Tematem posiedzenia będzie dyskusja na temat wypracowania zasad funkcjonowania dla szeroko pojętej branży turystycznej w obliczu różnych możliwych scenariuszy epidemicznych.


Na piątek zaplanowano debatę pt.: ,,Bon Turystyczny po roku funkcjonowania. Analiza oraz wpływ na różne obszary życia społecznego i gospodarczego” z udziałem premiera Jarosława Gowina oraz Andrzeja Guta-Mostowego – Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii, Rafała Szlachty – Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej, Dawida Laska – przewodniczącego Rady Ekspertów do spraw Turystyki i Ireneusza Węgłowskiego – Przewodniczącego Rady Polskiej Organizacji Turystycznej.


Źródło: Gm. Gródek nad Dunajcem

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować