Pogoda - Sądeckie.pl18

Dzisiaj jest: 18. 04. 2021
Do końca roku: 257 dni
Jakość Powietrza

Gmina Korzenna: Ogłoszono przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy sali gimnastycznej przy SP w Miłkowej

Gmina Korzenna: Ogłoszono przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy sali gimnastycznej przy SP w Miłkowej

Sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej w Miłkowej staje się coraz bardziej realną perspektywą. Ogłoszono już przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej tego obiektu, a firmy mają czas na składanie ofert do 28 grudnia.

 

Projekt, który jest przedmiotem przetargu, dotyczy rozbudowy budynku szkoły o salę gimnastyczną o wymiarach 12x24m wraz z przewiązką (łącznikiem do budynku szkoły), zapleczem szatniowo-sanitarnym i innymi niezbędnymi pomieszczeniami. Na opracowanie dokumentacji wraz z kosztorysem oraz uzyskanie pozwolenia na budowę zwycięzca przetargu będzie miał 12 tygodni od chwili podpisania umowy.

 

Prace projektowe to ważny krok w kierunku budowy sali, która zasadniczo poprawi warunki prowadzenia zajęć sportowych w szkole. Dotychczas szkoła wykorzystuje do tego celu pomieszczenia zastępcze, które dalekie są od standardów właściwych dla sal gimnastycznych. Wcześniej wydatki na ten cel zaplanowano w projekcie budżetu gminy na 2021 r.

 

Źródło: Gm. Korzenna, fot. ilustracyjna

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować