Pogoda - Sądeckie.pl

24

Dzisiaj jest: 24. 10. 2021 Do końca roku: 68 dni
Jakość Powietrza:

Gmina Limanowa otrzymała ponad 300 tys. zł dofinansowania na modernizację sal gimnastycznych

Gmina Limanowa otrzymała ponad 300 tys. zł dofinansowania na modernizację sal gimnastycznych

Gmina Limanowa pozyskała dofinansowanie wysokości 300 570,00 zł na modernizację sal gimnastycznych w budynkach Szkół Podstawowych w Pisarzowej, Kaninie i Nr 2 w Starej Wsi.

Modernizacja sali gimnastycznej w budynku Szkoły Podstawowej w Pisarzowej będzie polegała na wymianie okien w sali gimnastycznej i zapleczu szatniowym, montażu piłkochwytu od strony okien w sali gimnastycznej, demontażu krat, uzupełnieniu malowania, ociepleniu sali gimnastycznej styropianem, wykonaniu elewacji, obłożeniu cokołu płytkami klinkierowymi, wymianie parapetów i obróbek blacharskich, wymianie rynien i rur spustowych, wymianie instalacji odgromowej, remoncie studzienek kanalizacji deszczowej.


Modernizacja sali gimnastycznej w budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 w Starej Wsi będzie polegała na wymianie stolarki okiennej i drzwi wejściowych w sali gimnastycznej oraz przeprowadzeniu remontu i wyposażeniu sali gimnastycznej. Remont będzie polegał na wymianie stolarki okiennej drewnianej na PCW, wymianie drzwi drewnianych na aluminiowe, cyklinowaniu i malowaniu parkietu, wymianie cokołów, malowaniu ścian i sufitu, zamontowaniu siatki oddzielającej okna od pola gry. Obłożeniu dwóch ścian wykładziną tekstylną w celu osłony przed odbijaniem piłek, montażem bramek do piłki ręcznej, uzupełnieniu tynków ościeży, wykonaniu gładzi. Malowaniu ścian i sufitów farbami emulsyjnymi, wykonaniu lamperii farbami olejnymi bezbarwnymi na uprzednim malowaniu farbą emulsyjną, malowaniu okien, wymianie opraw oświetleniowych na ledowe.


Modernizacja sali gimnastycznej w budynku Szkoły Podstawowej w Kaninie będzie polegała na wymianie okien i drzwi w sali gimnastycznej i zapleczu szatniowym. Montażu piłkochwytu od strony okien w sali gimnastycznej, renowacji parkietu w sali gimnastycznej – tj. cyklinowaniu, lakierowaniu, wymianie listew przyściennych. Malowaniu sali gimnastycznej, wymianie lamp oświetleniowych, obłożeniu płytkami parapetów, wymianie drzwi w korytarzu zaplecza szatniowego. Malowaniu, obłożeniu schodów płytami granitowymi.


Całkowity koszt inwestycji wynosi 601 157,00 zł, wysokość dofinansowania to 300 570,00 zł pozyskanych ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu "SPORTOWA POLSKA-Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej".


Realizacja inwestycji zaplanowana jest na 2022 rok.


Źródło: Gm. Limanowa

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować