Pogoda - Sądeckie.pl19

Dzisiaj jest: 19. 04. 2021
Do końca roku: 256 dni
Jakość Powietrza

Gmina Stary Sącz zakupiła kosz w kształcie serca. Można wrzucać nakrętki i pomóc małemu Filipowi

Gmina Stary Sącz zakupiła kosz w kształcie serca. Można wrzucać nakrętki i pomóc małemu Filipowi

Kosz w kształcie serca został ustawiony na skraju skweru im. Teresy Platy-Nowińskiej. Mieszkańcy aktywnie włączają się w akcję zbierania nakrętek, tym bardziej, że dochód z ich sprzedaży jest przeznaczony na rehabilitację i wsparcie codziennego funkcjonowania Filipa.

 

Chłopiec w lutym przyszłego roku skończy 2 lata. Mieszka w Starym Sączu. Urodził się z wadą układu nerwowego, który przejawia się przepukliną oponową rdzeniową, rozszczepem kręgosłupa i wodogłowiem. Dzięki ciężkiej i systematycznej rehabilitacji jest silnym i wesołym dzieckiem, które dzielnie walczy. Każda pomoc to nadzieja na większą samodzielność.

 

Filipek jest podopiecznym Fundacji Avalon. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć chłopca indywidualnie może to zrobić wpłacając pieniądze na konto 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001. Tytuł przelewu: Kurowski, 11878.

Gmina Stary Sącz zakupiła kosz w kształcie serca. Można wrzucać nakrętki i pomóc małemu Filipowi Gmina Stary Sącz zakupiła kosz w kształcie serca. Można wrzucać nakrętki i pomóc małemu Filipowi Gmina Stary Sącz zakupiła kosz w kształcie serca. Można wrzucać nakrętki i pomóc małemu Filipowi Gmina Stary Sącz zakupiła kosz w kształcie serca. Można wrzucać nakrętki i pomóc małemu Filipowi Gmina Stary Sącz zakupiła kosz w kształcie serca. Można wrzucać nakrętki i pomóc małemu Filipowi Gmina Stary Sącz zakupiła kosz w kształcie serca. Można wrzucać nakrętki i pomóc małemu Filipowi

Źródło i fot. UMSS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować