Gorliccy policjanci wsparli WOŚP

Gorliccy policjanci nie tylko dbali o porządek i spokój podczas 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale także aktywnie włączyli się w akcję charytatywną.

Gorliccy policjanci wsparli WOŚP

Na stoiskach profilaktyczno-informacyjno-promocyjnych, które zorganizowali w miejscach koncertów finałowych, udzielali porad i wskazówek dotyczących bezpieczeństwa w różnych sytuacjach życiowych. Ostrzegali przed oszustami, włamywaczami, zagrożeniami w Internecie i niebezpiecznymi zachowaniami na drodze.


Rozdawali także ulotki, odblaski i kolorowanki edukacyjne dla dzieci. Ponadto prezentowali zawód policjanta i zachęcali do wstąpienia w szeregi Policji. Wśród gorlickich mundurowych przeprowadzono również zbiórkę pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do której każdy mógł się dołączyć.


W niedzielę 28 stycznia br., policjanci pełniący służbę zapewniali bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom finału WOŚP, zarówno wolontariuszom kwestującym, jak i osobom biorącym udział w koncertach i innych wydarzeniach. Policjanci patrolowali teren powiatu gorlickiego i reagowali na wszelkie zgłoszenia i sytuacje kryzysowe. Dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi, finał WOŚP przebiegł spokojnie i bez większych incydentów.


Źródło: KPPG

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować