Halowy Turniej Samorządowców i Służb Mundurowych o Puchar Starosty Nowosądeckiego w piłce nożnej

9 grudnia odbył się Halowy Turniej Samorządowców i Służb Mundurowych o Puchar Starosty Nowosądeckiego w piłce nożnej w hali sportowej w Marcinkowicach. W turnieju wzięło udział dziewięć drużyn z różnych instytucji i gmin. Po zaciętej rywalizacji, zwycięstwo i puchar odebrała drużyna Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu, która pokonała w finale Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu 1:0. Na trzecim miejscu uplasowała się gmina Rytro.

Halowy Turniej Samorządowców i Służb Mundurowych o Puchar Starosty Nowosądeckiego w piłce nożnej

Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem i wsparciem ze strony samorządowców i kierownictwa powiatu. Obecni byli m.in.: starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski, przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec, wójt gminy Łącko Jan Dziedzina, dyrektor Powiatowego Centrum Sportu w Marcinkowicach Mateusz Leśniak. Starosta wręczył także nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników turnieju: Mateusza Orzechowskiego, Mariusza Najducha, Mateusza Poczekajskiego i Mariana Dobosza. Szczególne uznanie zyskał Robert Lichonia, który uczestniczył we wszystkich dotychczasowych turniejach samorządowych.


Turniej był okazją do integracji i promocji sportu wśród pracowników samorządowych i służb mundurowych. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom i kibicom za udział i doping. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na kolejną edycję turnieju.


Źródło: SPNS, fot. Maria Olszowska

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować