Insp. dr Krzysztof Dymura przeniesiony do Komendy Głównej Policji w Warszawie

W środę, 28 lutego, Insp. dr Krzysztof Dymura, komendant miejski policji w Nowym Sączu, po czterech latach kierowania tą jednostką, otrzymał awans i został przeniesiony do Komendy Głównej Policji w Warszawie. W imieniu Zarządu Powiatu, starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski, podziękował mu za wzorową współpracę z samorządem. Towarzyszyła mu sekretarz Powiatu, Justyna Tokarczyk.

Insp. dr Krzysztof Dymura przeniesiony do Komendy Głównej Policji w Warszawie

Insp. dr Krzysztof Dymura zdał stanowisko inspektorowi Rafałowi Leśniakowi, zastępcy komendanta wojewódzkiego policji w Krakowie. Pełniącym obowiązki komendanta KMP w Nowym Sączu został jego dotychczasowy pierwszy zastępca, mł. insp. Adam Bukański.

Starosta Marek Kwiatkowski podziękował komendantowi za profesjonalizm, rzetelne i wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych oraz lata pracy i oddanej służby na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców Sądecczyzny.

“Misją policjanta jest służenie ludziom i zapewnienie ochrony osobom jej potrzebującym” - podkreślił starosta. “Codzienna praca sądeckich funkcjonariuszy to trudna i ciężka służba, wymagająca poświęceń, wyrzeczeń i ryzyka. Sądeccy policjanci zawsze stawali na wysokości zadania, a pod Pana kierownictwem wzorowo wypełniali swoje obowiązki. Pański osobisty wkład w realizację wielu przedsięwzięć przyczynił się do sprawniejszego działania jednostki Policji, podnosząc uznanie dla tej formacji w oczach opinii publicznej. W mojej pamięci pozostanie Pan jako osoba o doskonałych umiejętnościach menadżerskich, a Pana jednostka jako wzór dla innych.”

Gratulujemy Insp. dr Krzysztofowi Dymurze awansu i życzymy powodzenia w nowej roli!

Źródło: SPNS, fot. Paweł Szeliga

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować