Pogoda - Sądeckie.pl19

Dzisiaj jest: 19. 04. 2021
Do końca roku: 256 dni
Jakość Powietrza

Inwestycje drogowe w Nowym Sączu idą zgodnie z planem

Inwestycje drogowe w Nowym Sączu idą zgodnie z planem

Iwestycje drogowe w Nowym Sączu idą zgodnie z harmonogramem.

 

Na ul. Sucharskiego na prawej nitce została wykonana asfaltowa warstwa wiążącą, po której odbywa się ruch kołowy. Na nitce lewej częściowo rozebrano nawierzchnię. Obecnie są prowadzone roboty związane ze stabilizacją podłoża, rozbiórką chodników i krawężników oraz wykonaniem nowych.

 

Jeśli chodzi o przebudowę ul. Grodzkiej, Kunegundy i Jagiellońskiej, to widać już nowe rondo, które tam powstanie. Wykonywane są roboty krawężnikowe oraz przebudowa zasadnicza w obrębie ronda u zbiegu ulic Grodzkiej, Kunegundy i Jagiellońskiej.

 

Od 31 marca zamknięty będzie przejazd przez skrzyżowanie i ruszy rozbiórka starej nawierzchni na ul. Kunegundy. W związku z tym zostanie wprowadzona zastępcza organizacja ruchu.

 

Przy Castoramie, przy ul. Węgierskiej są w trakcie roboty związane z wykonywaniem dodatkowego pasa ruchu i chodnika, roboty rozbiórkowe, instalacyjne, wykonywanie podbudowy pomocniczej krawężników i chodników.

 

W trakcie są również wiosenne, cząstkowe remonty na ulicach, zgłaszane przez mieszkańców np. usuwane są dziury w drodze po zimie.

 

Fot. ilustracyjna

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować