Pogoda - Sądeckie.pl15

Dzisiaj jest: 15. 06. 2021
Do końca roku: 199 dni
Jakość Powietrza

Jagna Marczułajtis-Walczak i Bogdan Klich zachęcali do głosowania na Rafała Trzaskowskiego

Jagna Marczułajtis-Walczak i Bogdan Klich zachęcali do głosowania na Rafała Trzaskowskiego

Podczas wczorajszej konferencji na sądeckim rynku posłanka Jagna Marczułajtis-Walczak i senator Bogdan Klich zachęcali do oddawania głosów na Rafała Trzaskowskiego. 

 

Ich zdaniem jest to kandydat prawdziwy, silny i taki, który nie okłamie Polaków.

Jeżeli Rafał Trzaskowski zostanie prezydentem, to gwarantujemy, że będzie przekazywane 3% PKB na polskie rolnictwo oraz, że co najmniej 3% polskiego rolnictwo będzie ekologiczne. Bardzo nam wszystkim zależy na tym abyśmy jedli zdrową żywność, najlepiej z naszych polskich upraw – przekonywała.

 

Posłanka i senator zachęcają, aby przekonywać swoich bliskich, znajomych i przyjaciół, żeby budować łańcuch poparcia i „przekonać nowego do Trzaskowskiego”. Chodzi o osoby, które nie głosowały wcale do tej pory lub np. oddały swój głos na innego kandydata w pierwszej turze i nie wiedzą do końca, na kogo chcą zagłosować.

 

Każdy głos jest ważny, bo sondaże pokazują, że walka pomiędzy obiema kandydatami jest bardzo wyrównana.

Będzie się liczył każdy glos, Potrzebujemy waszego wsparcia, głosów i mobilizacji, którą żyjemy codziennie. Zachęcamy do tego żebyście przekonywali swoich znajomych, przyjaciół, jeździli tłumnie i głosowali na Rafała Trzaskowskiego.

 

Jagna Marczułajtis wspomniała również o tym, że każdy może mieć wpływ na to jak będzie się odbywać praca w Komisji Wyborczej i zostać Mężem Zaufania.

To osoba, która przychodzi do Komisji, gdzie odbywają się wybory i może sprawdzić czy karty wyborcze są poprawnie wydawane, czy mają stemple, bo zdarzały się sytuacje, że były nieostemplowane karty do wyborów i głosy oddawane na nich są nieważne. Dlatego tak bardzo ważne jest to, że każdy może przyjść i zostać takim Mężem Zaufania, każda pelnoletnia osoba, która zgłosi się na adres: wolontariat@trzaskowski2020.pl lub zadzwoni na podany numer telefonu: 601707306. Rejestrować można się nawet do niedzieli.

 

Fot. Facebook Jagna Marczułajtis-Walczak

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować