Pogoda - Sądeckie.pl

30

Dzisiaj jest: 30. 11. 2021 Do końca roku: 31 dni
Jakość Powietrza:

Jedna firma chce budować salę gimnastyczną przy SP w Miłkowej

Jedna firma chce budować salę gimnastyczną przy SP w Miłkowej

Jedna firma złożyła swoją ofertę w przetargu na budowę sali gimnastycznej przy szkole podstawowej w Miłkowej wraz z remontem i przebudową wielofunkcyjnego boiska przyszkolnego i montażem siłowni zewnętrznej. Decyzja o ewentualnym powierzeniu jej wykonania inwestycji zapadnie po dokonaniu analizy złożonej propozycji.

Przedmiotem przetargu jest budowa sali gimnastycznej wraz z szatniami i pomieszczeniami sanitarnymi. Zgodnie z założeniami projektu obiekt, który zostanie zlokalizowany obok budynku szkoły, ma dysponować boiskiem o wymiarach 12 m na 24 m oraz zapleczem szatniowo-sanitarnym. Wykonawca ma także zapewnić wyposażenie sali takie jak ławeczki, drabinki, kosze do koszykówki, słupki do gry w siatkówkę czy tablica elektroniczna do wyświetlania wyników.


W ramach tego samego zlecenia ma być przeprowadzony remont i przebudowa istniejącego przy szkole boiska, polegający na wymianie nawierzchni wraz z podbudową pola gry o wymiarach 17m na 30m. Boisko ma być ogrodzone i oświetlone oraz wyposażone w system monitoringu. Integralną częścią zamówienia jest także montaż siłowni plenerowej.


W budżecie gminy na realizację inwestycji przeznaczono niespełna 4,8 mln zł. Złożona oferta przekracza te kwotę o niespełna 30 tys. zł. Po analizie formalnej zapadnie decyzja, czy dojdzie do podpisania umowy z oferentem. Gdyby to nastąpiło, to firma od podpisania umowy będzie mieć 16 miesięcy na realizację inwestycji. W praktyce oznacza to, że obiekt mógłby być gotowy pod koniec przyszłego roku.


Źródło: Gm. Korzenna, fot. ilustracyjna

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować