Kandydat na wójta Stanisław Kuzak, obiecuje wprowadzenie Karty Mieszkańca Gminy Chełmiec

Kandydat na wójta Gminy Chełmiec Stanisław Kuzak obiecuje wprowadzenie Karty Mieszkańca Gminy Chełmiec. Ta inicjatywa ma na celu zwiększenie dostępności do różnorodnych usług oraz aktywizację społeczności lokalnej.

Kandydat na wójta Stanisław Kuzak, obiecuje wprowadzenie Karty Mieszkańca Gminy Chełmiec

Oto, jakie korzyści przyniesie wprowadzenie Karty Mieszkańca:

  • Komunikacja: Posiadacze Karty Mieszkańca będą mogli korzystać ze zniżek na bilety komunikacji, co ułatwi codzienne podróże i oszczędzi czas oraz pieniądze.
  • Basen: Właściciele Karty Mieszkańca otrzymają specjalne zniżki na wejścia do basenu, zachęcając tym samym do aktywnego trybu życia i dbania o zdrowie.
  • Siłownie: Dla wszystkich posiadaczy Karty przewiduje się atrakcyjne rabaty w lokalnych siłowniach, aby można było regularnie ćwiczyć i utrzymywać dobrą kondycję fizyczną.
  • Obiekty Sportowe: Zniżki na wynajem obiektów sportowych będą dostępne dla mieszkańców posiadających Kartę Mieszkańca. To umożliwi rozwijanie pasji sportowych oraz organizowanie lokalnych wydarzeń sportowych.
  • Wydarzenia Kulturalne: Karta Mieszkańca uprawnia do zniżek na bilety do wydarzeń kulturalnych, teatralnych czy koncertowych. Dzięki temu będzie można cieszyć się bogatą ofertą kulturalną gminy.
  • Zniżki u Przedsiębiorców Lokalnych: W ramach inicjatywy Stanisław Kuzak zachęca lokalnych przedsiębiorców do udziału w programie oferowania zniżek dla posiadaczy Karty Mieszkańca. To wspierać będzie lokalną przedsiębiorczość i wzmacniać więzi społecznościowe.
Razem z rosnącym rozwojem naszej gminy, będziemy wprowadzać kolejne korzyści i zniżki dla posiadaczy Karty Mieszkańca, dbając o dobro naszych mieszkańców i rozwój lokalnej społeczności. Zapraszam Was do wsparcia tego postulatu oraz do udziału w wyborach, abyśmy mogli wspólnie budować lepszą przyszłość dla naszej gminy! - informuje kandydat na wójta Gminy Chełmiec Stanisław Kuzak.

Źródło: Materiały nadesłane do redakcji

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować