Kolejna edycja największego targu roślin doniczkowych w Krakowie!

W najbliższy weekend na TAURON Arenie odbędzie się kolejna edycja największego targu roślin doniczkowych w Polsce. Festiwal Roślin to raj dla wszystkich, którzy chcą nadać swojemu wnętrzu niepowtarzalnego, naturalnego klimatu.

Kolejna edycja największego targu roślin doniczkowych w Krakowie!

Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla uczestników wyjątkowe odmiany roślin prosto z hodowli, doniczki, środki ochrony roślin, a także ekologiczne nawozy. Na podstawie sugestii uczestników poprzednich edycji, podczas tego wydarzenia zadebiutują nowe odmiany roślin, w tym również rośliny kolekcjonerskie jak na przykład Monstera Variegata, na które wszyscy długo czekali.


- Przez zimę odwiedziliśmy wielu ogrodników i zrobiliśmy co w naszej mocy, aby szalejąca inflacja nie odbiła się na naszych cenach. Zapraszamy wszystkich, aby po raz kolejny odwiedzili Festiwal Roślin i zobaczyli co przygotowaliśmy tym razem. Będzie bardzo dużo nowości – zapewnia Łukasz, organizator Festiwalu Roślin.

Rośliny doniczkowe dostępne na festiwalu pochodzą bezpośrednio z hodowli, co sprawia, że ich ceny są wyjątkowo konkurencyjne. Organizatorzy festiwalu na cenówkach umieszczają zarówno cenę rośliny, jak i porównawczą cenę w sklepach internetowych, by ukazać oszczędności wynikające z zakupu podczas wydarzenia. Wszystkie odmiany będą dostępne w ilościach hurtowych, co daje uczestnikom możliwość wyboru spośród szerokiej oferty, a nie ogranicza ich do pojedynczych egzemplarzy dostępnych w sklepie. Ceny zaczynają się już od 5 złotych.

- Rośliny będą małe i duże. Każdy kto nas odwiedzi, znajdzie coś dla siebie. Niezależnie czy ma to być monstera, którą postawimy na podłodze jako element wystroju mieszkania, nieduży kaktus, który będzie ozdobą naszego biurka w pracy czy rośliny owadożerne, które cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem – dodaje Łukasz, organizator wydarzenia.


Festiwal Roślin, TAURON Arena, Mała Hala

23-24 marca 2024 (sobota 8:00-20:00, niedziela 10:00-18:00). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Źródło: Nadesłane do redakcji.

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować