Pogoda Nowy Sącz

29

Dzisiaj jest: 29. 09. 2023 Dni od początku roku: 271 Dni do końca roku: 93
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Kolejny wypadek z udziałem motocyklisty

Kolejny wypadek z udziałem motocyklisty

Wczoraj informowaliśmy  o wypadku drogowym z udziałem osobówki i dwóch motocykli we Frycowej.

 

Z kolei dzisiaj, po godzinie 14, na drodze krajowej nr 28 w Ptaszkowej, miało miejsce kolejne tego typu zdarzenie drogowe. Niedaleko cpn-u, pojazd osobowy Peugeot 206 zderzył się z motocyklem marki Honda.

 

W zdarzeniu brały udział dwie osoby dorosłe i dwójka dzieci. Poszkodowane i przewiezione do szpitala zostały w sumie trzy osoby tj. kierujący jednośladem, osoba, która prowadziła Peugeota oraz świadek zdarzenia.

 

W wyniku zdarzenia droga była całkowicie zablokowana przez uszkodzony pojazd i pozostałości powypadkowe znajdujące się na jezdni. Zostały wyznaczone objazdy.

 

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz udzielili pierwszej pomocy poszkodowanemu. Następnie odłączyli zasilanie w uszkodzonych pojazdach, zakręcili zawór butli LPG w samochodzie osobowym, zneutralizowali rozlane płyny eksploatacyjne oraz pomogli w załadowaniu uszkodzonych pojazdów na lawety. Na koniec usunęli pozostałości po wypadku z drogi.

zderzenie samochodu osobowego i motocykla Ptaszkowa zderzenie samochodu osobowego i motocykla Ptaszkowa zderzenie samochodu osobowego i motocykla Ptaszkowa zderzenie samochodu osobowego i motocykla Ptaszkowa zderzenie samochodu osobowego i motocykla Ptaszkowa zderzenie samochodu osobowego i motocykla Ptaszkowa

Fot. PSPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować