Pogoda Nowy Sącz

1

Dzisiaj jest: 01. 12. 2022 Dni od początku roku: 334 Dni do końca roku: 30
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Kolizja w Starym Sączu. Zderzyły się dwa samochody osobowe

Kolizja w Starym Sączu. Zderzyły się dwa samochody osobowe

30 września o godzinie 9.24 zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu oraz OSP Stary Sącz zadysponowane zostały do działań w Starym Sączu na ulicę Wielki Wygon.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do czołowo bocznego zderzenia samochodów osobowych marki KIA Rio oraz KIA Sorento. Pojazdami podróżowali sami kierujący. Oba samochody znajdowały się poza jezdnią nie blokując odbywającego się prawidłowo ruchu drogowego. Kierująca pojazdem marki KIA Rio znajdowała się pod opieką ratowników karetki Pogotowia Ratunkowego a kierowca pojazdu KIA Sorento nie uskarżał się na żadne dolegliwości.


Działania strażaków polegały na odpowiednim ustawaniu samochodów pożarniczych oraz stożków ostrzegawczych, odłączeniu klem akumulatorów w pojazdach oraz zasypaniu rozlanych płynów eksploatacyjnych sorbentem. Usunięto pozostałości po zdarzeniu z jezdni. Po przebadaniu przez ratowników medycznych osoba poszkodowana pozostała na miejscu zdarzenia. Działania Straży Pożarnej zakończono. Na miejscu zdarzenia pozostali funkcjonariusze Policji prowadzący dalsze czynności wyjaśniające.


Źródło: PSPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować