Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu i Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie rekrutują i zapraszają w swoje szeregi

Jeśli chcesz wykonywać ciekawy zawód, mieć stabilną i dającą satysfakcję pracę – wstąp w szeregi Policji. Zawód policjanta to wyzwanie i służba na rzecz drugiego człowieka, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Teraz jest czas, by je spełnić.

Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu i Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie rekrutują i zapraszają w swoje szeregi

Jeśli chcesz pomagać innym i odpowiadać za bezpieczeństwo wewnętrzne naszego kraju, współtworząc ponad 100-tysięczną formację mundurową, zostań policjantem. Służba w Policji wymaga określonych predyspozycji zarówno psychicznych, jak i fizycznych, a wyzwania, z którymi trzeba się mierzyć nie należą do łatwych. Za to służba w policyjnym mundurze daje wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliło się pomocy, bywa bezcenna.

Szerokie spectrum policyjnych działań z pewnością sprawi, że każdy znajdzie miejsce, w którym na co dzień będzie mógł wykorzystywać swoje wykształcenie oraz rozwijać zainteresowania. Jeśli Twoją pasją są motocykle, możesz przy ich użyciu pilnować bezpieczeństwa na drogach. Jeśli masz smykałkę do rozwiazywania zagadek i jesteś bystrym obserwatorem z analitycznym umysłem doskonale sprawdzisz się jako policyjny detektyw. A może lubisz zwierzęta? Masz szansę zostać przewodnikiem policyjnego psa czy służyć w patrolu konnym. Możesz również realizować swoje pasje służąc m.in. w patrolu na wodzie czy stoku narciarskim, w lotnictwie Policji albo laboratorium kryminalistycznym. Służba w Policji to także szansa na rozwój zarówno osobisty, jak i zawodowy. Duży wachlarz specjalistycznych szkoleń służy pogłębianiu wiedzy, a także daje możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń.

Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu oraz Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie cały czas rekrutują i zapraszają w swoje szeregi. Zachęcają kandydatów do składania podań. W tym roku jest jeszcze zaplanowanych pięć terminów przyjęć do służby.

Więcej informacji o rekrutacji do służby:

https://nowy-sacz.policja.gov.pl/kn/sluzba-ipraca-w-policji/dobordo-sluzby/1487,Rekrutacja-do-sluzby-w-Policji.html

https://malopolska.policja.gov.pl/krk/wolnytekst/21443,Rekrutacja-do-sluzby-w-Policji.html

Źródło: KMPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować