Pogoda - Sądeckie.pl18

Dzisiaj jest: 18. 04. 2021
Do końca roku: 257 dni
Jakość Powietrza

Komendant Krzysztof Dymura uroczyście powołany na stanowisko

Komendant Krzysztof Dymura uroczyście powołany na stanowisko

W piątek 2 października w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu odbyło się powołanie mł. insp. dra Krzysztofa Dymury na Komendanta Miejskiego Policji. Do tej pory pełnił obowiązki komendanta, od dzisiaj w pełni objął to stanowisko. Wśród zaproszonych gości był m.in. starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.


- Gratuluję i życzę spełnienia wszystkich planów zawodowych - mówił starosta Marek Kwiatkowski. - Mając świadomość ciężaru czekających na Pana zadań, życzę dużo siły i wytrwałości, a także satysfakcji z wykonywanej pracy. Ze swej strony deklaruję dalszą gotowość do wspierania wszelkich inicjatyw mających na celu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Nowosądeckiego. 


- To bardzo ważny dzień w mojej karierze policyjnej. To wielkie wyróżnienie, ale też i wielka odpowiedzialność, dlatego wszystkie swoje wysiłki, dotychczasową wiedzę i doświadczenie zawodowe będę wykorzystywał, żeby tego zaufania nie zawieść – mówił nowy komendant. - Będę się starał, by ta jednostka realizowała swoje zadania na najwyższym poziomie, a jednocześnie zależy mi na bardzo dobrej atmosferze w pracy i służbie, bo działając jako jedność, będziemy w stanie wykonać najtrudniejsze zadania.


Wśród zaproszonych gości byli: insp. Roman Kuster – Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie, Marek Kwiatkowski – starosta nowosądecki, Ludomir Handzel – prezydent Nowego Sącza, zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu – mł. insp. Adam Bukański i kom. Zbigniew Zacher oraz przedstawiciele kadry kierowniczej i związków zawodowych sądeckiej Policji.


Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie i Uniwersytetu Wrocławskiego (studia prawnicze) oraz podyplomowych studiów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Posiada stopień naukowy doktora (dyscyplina: nauki o bezpieczeństwie.

 

Źródło: SPNS, fot. KMPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować