Pogoda - Sądeckie.pl14

Dzisiaj jest: 14. 04. 2021
Do końca roku: 261 dni
Jakość Powietrza

Drużyna Sandecji wygrywa w meczu z Łódzkim KS-em

Drużyna Sandecji wygrywa w meczu z Łódzkim KS-em

27 marca na stadionie przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu drużyna Sandecji rozegrała mecz w ramach 22. kolejki Fortuna 1 Ligi. Ich rywalem był Łódzki KS.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem podopiecznych Dariusza Dudka wynikiem 2:1. Szalę zwycięstwa na korzyść "Biało-Czarnych" w doliczonym czasie gry przechylił po strzale z rzutu karnego Michal Piter-Bučko.


Marcin Malinowski po zwycięskim spotkaniu stwierdził, że jest bardzo zadowolony po sukcesie, jakim jest zdobycie kompletu punktów z Łódzkim KS-em, dodatkowo po bramce w ostatnich minutach.


Niestety trener Dudek się rozchorował i go nie ma, wiec to zwycięstwo dedykujemy jemu i kibicom. Co do meczu, niezła pierwsza połowa w naszym wykonaniu, w drugiej niepotrzebnie się trochę cofnęliśmy, co napędzało ŁKS. "Summa summarum" ciężko być niezadowolonym, jeśli wygrywa się mecz z bardzo dobrym rywalem, tu nie ma co się oszukiwać, dodatkowo po bramce w ostatniej minucie, to cieszy podwójnie - powiedział na konferencji prasowej po meczu z ŁKS-em, Marcin Malinowski.


Drużyna Sandecji zagrała w składzie: Dawid Pietrzkiewicz - Adrian Danek, Tomasz Boczek, Michal Piter-Bučko, Daniel Dziwniel - Damian Chmiel. Wojciech Hajda, Bartłomiej Kasprzak, Kamil Ogorzały (87' Armand Ella Ken), Maciej Małkowski (71' Dawid Błanik) - Rubén López Huesca (71' Rafael Victor).


Sędziował Kornel Paszkiewicz (Wrocław). Mecz odbył się bez udziału publiczności.


Źródło: MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować