Pogoda - Sądeckie.pl6

Dzisiaj jest: 06. 03. 2021
Do końca roku: 300 dniKomisariat w Krynicy-Zdroju ma nowy radiowóz

Komisariat w Krynicy-Zdroju ma nowy radiowóz

Mł. insp. dr Krzysztof Dymura - Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu spotkał się wczoraj z włodarzami dwóch uzdrowisk, dziękując za ubiegłoroczną współpracę oraz dofinansowanie zakupu nowego radiowozu.

Nowa toyota yaris, dofinansowana przez samorząd Krynicy-Zdroju trafi do tamtejszego komisariatu. W przekazaniu pojazdu wzięli udział Piotr Ryba – Burmistrz Krynicy-Zdroju, Irena Weber-Grelecka – Przewodnicząca Rady Miejskiej w Krynicy-Zdroju, a także Komendant Komisariatu Policji w Krynicy-Zdroju – nadkom. Andrzej Stach. Szef sądeckich policjantów, wręczając burmistrzowi okolicznościową statuetkę, podziękował za to logistyczne wsparcie i dobrą współpracę w ubiegłym roku.


Podziękowania od sądeckich policjantów trafiły także do dr. Jana Golby - Burmistrza Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna. Mł. insp. dr Krzysztof Dymura, wręczając burmistrzowi statuetkę, podkreślił zaangażowanie, dotychczasowe wsparcie, w tym także logistyczne i owocną współpracę w ubiegłym roku.


Dobra współpraca z samorządami oraz zwiększenie policyjnego taboru samochodowego wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców oraz turystów odwiedzających ten rejon Sądecczyzny.


Źródło: KMPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować