Pogoda - Sądeckie.pl

19

Dzisiaj jest: 19. 09. 2021 Do końca roku: 103 dni
Jakość Powietrza

Komisarz Małgorzata Chmielowska po 25 latach służby pożegnała się z mundurem

Komisarz Małgorzata Chmielowska po 25 latach służby pożegnała się z mundurem

W poniedziałek 22 lutego br. po 25 latach w mundurze, ze służbą w sądeckiej Policji pożegnała się kom. Małgorzata Chmielowska – Ekspert Zespołu do spraw Ochrony Informacji Niejawnych i Składnica Akt. Podczas spotkania zorganizowanego w reżimie sanitarnym nie zabrakło wspomnień oraz gratulacji i życzeń.

Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu, mł. insp. dr Krzysztof Dymura w imieniu swoim oraz swoich Zastępców, a także kadry kierowniczej sądeckiej jednostki, wręczając kom. Małgorzacie Chmielowskiej pamiątkowy grawerton podziękował jej za owocną współpracę. Do emerytowanej funkcjonariuszki zwrócił się m.in. takimi słowami: „Dziękujemy za trud i zaangażowanie, jakie przez 25 lat wkładała Pani w codzienną służbę oraz profesjonalizm w działaniu. Proszę pamiętać, że odejście ze służby z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku jest rozpoczęciem nowej drogi, lecz z mądrością nabytego dotychczas doświadczenia. Okres emerytury to nowy rozdział w życiu osobistym, który pozwala realizować marzenia, na które do tej pory nie było czasu i sposobności. Życzymy zatem dalszych sukcesów oraz realizacji osobistych planów, a także dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności”.


Policjantka, dziękując za ciepłe słowa i życzenia nie kryła wzruszenia i z nostalgią wspominała czasy kiedy po raz pierwszy włożyła policyjny mundur: „Pamiętam dobrze swoją pierwszą służbę w patrolu. Później w Komisariacie Policji w Nawojowej, te 25 lat temu, kiedy zatrzymywałam kierowców do kontroli drogowej, byli bardzo zaskoczeni, że kobieta jest policjantką. Dziś już nikogo to nie dziwi. Służba w Policji jest tak absorbująca, że przeminęła mi bardzo szybko. I dzisiejszy dzień z pewnością zapadnie mi w pamięć… Dziękuję wszystkim za współpracę i życzę wszystkiego, co najlepsze”.


Komisarz Małgorzata Chmielowska rozpoczęła służbę w Komendzie Rejonowej Policji w Nowym Sączu. W mundurze służyła 25 lat. Przez cały okres służby była związana z sądecką Policją, a ostatnio zajmowała stanowisko Eksperta Zespołu do spraw Ochrony Informacji Niejawnych i Składnica Akt.


Źródło: KMPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować