Pogoda - Sądeckie.pl4

Dzisiaj jest: 04. 03. 2021
Do końca roku: 302 dniKończy się remont parkingu przy domu handlowym „Piast” na Osiedlu Millenium

Kończy się remont parkingu przy domu handlowym „Piast” na Osiedlu Millenium

Zakończyły się prace remontowe związane z przebudową parkingów i chodników na Osiedlu Millenium, w pobliżu domu handlowego „Piast”.

 

Pojawiło się tam także nowe oświetlenie, dzięki którym będzie bezpieczniej. To kolejny remont przeprowadzony dzięki bardzo dobrej współpracy Miasta z Zarządem Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

 

Oddajemy dla Państwa kolejną wyremontowaną nitkę parkingową. Remont w okolicy domu handlowego PIAST ulega powoli zakończeniu. W przyszłym roku Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa planuje tutaj ograniczenie dostępu dla kierowców z zewnątrz. Za darmo będą mogli tutaj parkować jedynie mieszkańcy, najemcy Piasta oraz ich klienci. Cieszę się, że kolejna inwestycja, kolejny remont Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej został zakończony pozytywnie – powiedział prezes GSM Jarosław Iwaniec.

 

Szanowni Państwo bardzo ważne jest to, że Nowy Sącz dostrzega, że Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa to 40% Mieszkańców Nowego Sącza. Ta współpraca owocuje poprawą infrastruktury dla mieszkańców Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Są to przecież mieszkańcy Nowego Sącza i będę o tym zawsze pamiętał - powiedział prezydent.

Kończy się remont parkingu przy domu handlowym „Piast” na Osiedlu Millenium Kończy się remont parkingu przy domu handlowym „Piast” na Osiedlu Millenium Kończy się remont parkingu przy domu handlowym „Piast” na Osiedlu Millenium Kończy się remont parkingu przy domu handlowym „Piast” na Osiedlu Millenium Kończy się remont parkingu przy domu handlowym „Piast” na Osiedlu Millenium Kończy się remont parkingu przy domu handlowym „Piast” na Osiedlu Millenium

Źródło: UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować