Pogoda - Sądeckie.pl6

Dzisiaj jest: 06. 03. 2021
Do końca roku: 300 dniKonkurs na najpiękniejszą posesje w Muszynie ogłoszony

Konkurs na najpiękniejszą posesje w Muszynie ogłoszony

Jak informują władze Muszyny, właśnie został ogłoszony konkurs na „Najpiękniejszą posesję 2020 roku w Mieście i Gminie Uzdrowiskowej Muszyna”. 

 

Tegoroczna odsłona konkursu będzie nieco inna niż poprzednie, z uwagi na panującą epidemię. Tym razem komisja konkursowa nie będzie na miejscu oceniać aranżacji i ekspozycji kwiatów, a o pozycji na podium zadecydują przesłane zdjęcia. 

 

Muszyna chce w ten sposób zachęcić mieszkańców do dbania o estetykę otoczenia w Mieście i Gminie Uzdrowiskowej oraz zainspirować lokalne wspólnoty samorządowe do zwiększenia dbałości o obiekty (sanatoryjne, wczasowe, zakłady pracy, placówki gastronomiczne, handlowe i usługowe), posesje, ogródki, balkony oraz estetyczny i kolorowy wizerunek miasta i gminy.

 

Organizator ma również nadzieję, że konkurs wpłynie na pobudzenie mieszkańców i przedsiębiorców do stałej troski o wygląd przestrzeni publicznej, przyczyni się do podniesienia stanu czystości i porządku oraz stanu sanitarnego w Mieście i Gminie Uzdrowiskowej Muszyna.

 

W konkursie moga wziąć udział wszyscy właściciele i użytkownicy posesji, balkonów oraz obiektów położonych na terenie Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna. Aby zgłosić się do konkursu wystarczy wysłać:

  •       wypełnioną deklarację zgłoszenia udziału w konkursie wraz z oświadczenie o wyrażeniu zgody, które stanowią załącznik nr 1 do Regulaminu.
  •       5 szt. zdjęć posesji, balkonu lub obiektu zgłaszanego do konkursu.

na adres e-mail: konkurs@muszyna.pl w terminie do dnia 31.07.2020 r.

 

Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane w trzech kategoriach:

  •       I kategoria: posesje osób fizycznych,
  •       II kategoria: balkony,
  •       III kategoria: obiekty sanatoryjne, wczasowe, zakładów pracy, placówek gastronomicznych, handlowych i usługowych.

 

 TERMINARZ KONKURSU

  1.     Zdjęcia i zgłoszenia należy przesyłać do dnia 31.07.2020 r.
  2.     Ocena posesji i obiektów przez Komisję konkursową nastąpi do 21.08.2020 r.
  3.     Uroczyste podsumowanie, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród konkursu nastąpi w terminie 30.09.2020 r.

 

Łączna pula nagród pieniężnych to 6 000,00 zł.  Szczegółowe informacje i regulamin konkursu dostępne są na stronie www.muszyna.pl 

 

Źródło: Materiały nadesłane do redakcji

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować