Pogoda - Sądeckie.pl

28

Dzisiaj jest: 28. 09. 2021 Do końca roku: 94 dni
Jakość Powietrza

Koronawirus. Kolejni zakażeni na Sądecczyźnie i w regionie

Koronawirus. Kolejni zakażeni na Sądecczyźnie i w regionie

Na terenie powiatu nowosądeckiego zdiagnozowano dzisiaj 6 kolejnych zakażeń koronawirusem, a w mieście Nowy Sącz 1. Z kolei w regionie, w powiecie limanowskim i gorlickim odnotowano po dwa nowe zachorowania.

 

Wśród ozdrowieńców jest 9 kobiet i 6 mężczyzn, w wieku od 2 do 65 lat, z Krakowa (6 osób), powiatu oświęcimskiego (3 osoby), suskiego (4 osoby) oraz limanowskiego i tatrzańskiego (po 1 osobie), którzy w większości przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce jest 1434 ozdrowieńców.

 

Natomiast ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych osób. To 28 kobiet i 32 mężczyzn, w wieku od 5 do 87 lat, z powiatu bocheńskiego (11 osób), nowotarskiego i tatrzańskiego (po 9 osób), suskiego (8 osób), Krakowa i powiatu nowosądeckiego (po 6 osób), oświęcimskiego (3 osoby), gorlickiego i limanowskiego (po 2 osoby) oraz Nowego Sącza i powiatów: wadowickiego, brzeskiego, miechowskiego (po 1 osobie). Aktualnie 3 osoby są hospitalizowane, pozostałe przebywają w izolacji.


Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 2233 osób.

 

Źródło: MUW

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować