Pogoda - Sądeckie.pl25

Dzisiaj jest: 25. 02. 2021
Do końca roku: 309 dniKoronawirus. Przybywa zakażeń na Sądecczyźnie i w regionie

Koronawirus. Przybywa zakażeń na Sądecczyźnie i w regionie

Dzisiaj na terenie powiatu nowosądeckiego odnotowano 19 kolejnych zakażeń koronawirusem, a w mieście Nowy Sącz 3. Z kolei w regionie, w powiecie limanowskim jest 8 nowych zachorowań, a w powiecie gorlickim 5.


Ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób. To 37 kobiet i 38 mężczyzn, w wieku od roku do 90 lat, z powiatu nowosądeckiego (19 osób), bocheńskiego (15 osób), limanowskiego (8 osób), Krakowa (6 osób), powiatów gorlickiego i wadowickiego (po 5 osób), oświęcimskiego (4 osoby), Nowego Sącza i powiatu nowotarskiego (po 3 osoby), Tarnowa (2 osoby) oraz powiatów: miechowskiego, myślenickiego, suskiego, tarnowskiego, tatrzańskiego (po 1 osobie). Aktualnie 4 osoby są hospitalizowane, pozostałe przebywają w izolacji. Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 2721 osób.

 

Z kolei wśród ozdrowieńców są 4 kobiety i 5 mężczyzn, w wieku od 9 do 65 lat, z powiatu wadowickiego (2 osoby) oraz suskiego (7 osób), którzy przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 1547 ozdrowieńców.

Źródło: MUW, Fot. PSSENS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować