Pogoda Nowy Sącz

12

Dzisiaj jest: 12. 08. 2022 Dni od początku roku: 223 Dni do końca roku: 141
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Krzysztof Rzońca nowym prezesem struktur Młodzi Dla Wolności

Krzysztof Rzońca nowym prezesem struktur Młodzi Dla Wolności

Członkowie młodych dla wolności ściśle współpracują z partią Korwina Mikke KORWIN. Celem działania Sekcji jest prowadzenie działań Partii, w których uczestniczą młodzi członkowie i sympatycy, a w szczególności formowanie intelektualne oraz organizacyjne młodych Polaków gotowych wziąć czynny udział w życiu politycznym, społecznym i kulturalnym Polski w duchu wartości na rzecz których działa Partia.

To dla mnie ważny dzień. Bardzo się cieszę z tej nominacji, chodź mam świadomość jak wysoko została postawiona poprzeczka W Młodych dla Wolności zgromadziła nas piękna idea. Skupieni wokół haseł wolność, własność i sprawiedliwość będziemy kontynuować walkę o wolne społeczeństwo. Już teraz parafrazując Hayeka zachęcam Was do uczynienia aktu odwagi i zaangażowania się w niezwykłą, intelektualną przygodę, która pomoże nam porwać społeczeństwo w stronę dumnej i bogatej Polski – informuje świeżo upieczony prezes Krzysztof Rzońca.


Nowy Prezes Młodych dla Wolności ma 22 lata, jest uczniem Szkoły Głównej Handlowej oraz absolwentem Nowosądeckiego "Elektryka".


Związany z Kongresem Polskiego Biznesu oraz Instytutem Edukacji Ekonomicznej im. Ludwiga von Misesa. Wcześniej pełnił funkcję Prezesa Małopolskich struktur Młodych dla Wolności Jest współorganizatorem "Piwa z Menztenem" w Nowy Sączu oraz Akcji Społecznej Uczczenia Ekonomisty Carla Mengera w naszym mieście.


Źródło: Materiały nadesłane do redakcji, fot. Fb Krzysztof Rzońca 

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować