Pogoda Nowy Sącz

1

Dzisiaj jest: 01. 12. 2022 Dni od początku roku: 334 Dni do końca roku: 30
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Pożar drewnianego budynku mieszkalnego w miejscowości Niedźwiedź

Pożar drewnianego budynku mieszkalnego w miejscowości Niedźwiedź

15 czerwca strażacy otrzymali wezwanie do pożaru drewnianego budynku mieszkalnego w miejscowości Niedźwiedź (powiat limanowski). Zarzewie ognia znajdowało się na poddaszu.

 

Działania służb pożarniczych polegały na podaniu prądów wody w natarciu, ratowaniu mienia oraz pracach rozbiórkowych - informują funkcjonariusze OSP.

 

Na miejsce został wezwany Zespół Ratownictwa Medycznego, gdyż właściciel obiektu, mężczyzna w podeszłym wieku ze względu na stres i emocje źle się poczuł.

 

W działaniach uczestniczyły zastępy z PSP Limanowa, OSP Niedzwiedź, OSP Kasinka Mała, OSP Mszana GórnaOSP Mszana Dolna, OSP Łętowe, OSP Łostówka, Policja, ZRM oraz Pogotowie Energetyczne.

Pożar drewnianego budynku mieszkalnego w miejscowości Niedźwiedź Pożar drewnianego budynku mieszkalnego w miejscowości Niedźwiedź Pożar drewnianego budynku mieszkalnego w miejscowości Niedźwiedź Pożar drewnianego budynku mieszkalnego w miejscowości Niedźwiedź Pożar drewnianego budynku mieszkalnego w miejscowości Niedźwiedź Pożar drewnianego budynku mieszkalnego w miejscowości Niedźwiedź

Fot. OSPMD, OSPMG, OSPN

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować