Pogoda - Sądeckie.pl

24

Dzisiaj jest: 24. 10. 2021 Do końca roku: 68 dni
Jakość Powietrza:

Łącko: Miał przy sobie marihuanę. W jego mieszkaniu Policjanci zabezpieczyli kolejne porcje narkotyków

Łącko: Miał przy sobie marihuanę. W jego mieszkaniu Policjanci zabezpieczyli kolejne porcje narkotyków

Mężczyzna, który miał przy sobie marihuanę, przez swoje nerwowe zachowanie zwrócił uwagę patrolu Policji. W jego mieszkaniu mundurowi również znaleźli narkotyki oraz sadzonki konopi. Teraz sądeczanin odpowie za ich posiadanie.

W niedzielę, tj. 4 lipca br. starosądeccy policjanci pełnili służbę patrolową na terenie Łącka. W pewnym momencie zauważyli, że kobieta i mężczyzna siedzący na jednej z ławek, zaczęli się nerwowo zachowywać. Podejrzewając, że powodem takiej reakcji może być posiadanie substancji zabronionych, mundurowi postanowili to sprawdzić.


Wylegitymowali obie osoby, a podczas kontroli osobistej znaleźli u mężczyzny dwa zawiniątka, w których znajdował się susz roślinny. Funkcjonariusze sprawdzili go narkotesterem, a jego wyniki potwierdziły, że jest to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i przewiedziony do Komisariatu Policji w Starym Sączu.


W toku dalszych czynności realizowanych w tej sprawie mundurowi w mieszkaniu podejrzewanego znaleźli dwie sadzonki konopi oraz susz. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.


Źródło: KMPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować