Limanowa: Darmowa komunikacja miejska wydłużona do końca września

Do 30 września wydłużony zostaje okres bezpłatnego korzystania z miejskiej komunikacji publicznej. Z bezpłatnych przewozów pasażerowie korzystają już od 1 września, a okres bezpłatnego świadczenia przewozów miejskimi autobusami przedłużony zostaje o kolejne dwa tygodnie.

Limanowa: Darmowa komunikacja miejska wydłużona do końca września

Cały czas zbierane są informacje i sugestie od mieszkańców dotyczące obowiązującego obecnie testowego rozkładu jazdy, tak by kursy w jak największym stopniu odpowiadały zapotrzebowaniu na przewozy na poszczególnych trasach i w poszczególnych godzinach. Kursy odbywają się co kilkanaście lub kilkadziesiąt minut, w zależności od pory dnia, a na przystankach działa system informacji pasażerskiej – na tablicach informacyjnych wyświetlane są godziny odjazdów autobusów.


Testowy rozkład jazdy zastąpi z czasem ten właściwy, a z początkiem października uruchomiona zostanie sprzedaż biletów jednorazowych oraz abonamentowych. Wówczas przekazane zostaną także szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży biletów oraz przysługujących ulg i zniżek.


Proponowany rozkład jazdy, który obowiązuje od 1 września znajduje się tutaj.


Źródło: Miasto Limanowa

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować