Limanowa: Podczas interwencji domowej policjanci znaleźli narkotyki

Policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego podczas interwencji domowej zatrzymali 38 – letniego sprawcę przemocy domowej. Ponadto w jego mieszkaniu policjanci znaleźli ponad 200 gramów marihuany.

Limanowa: Podczas interwencji domowej policjanci znaleźli narkotyki

W nocy z 21/22 października br. przed godziną 3:00 policjanci zostali wezwani na interwencję domową do jednego z domów w Limanowej, gdzie zatrzymali nietrzeźwego 38 – latka agresywnie zachowującego się wobec swojej żony. Ponadto podczas interwenci policjanci znaleźli susz roślinny. W związku z powyższym funkcjonariusze przeszukali pomieszczenia i znaleźli 1 krzak konopi indyjskiej oraz 230 gramów marihuany. Mężczyzna trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych w limanowskiej komendzie. W związku z podejrzeniem stosowania przemocy domowej mundurowi uruchomili procedurę Niebieska Karta.


38-latek odpowie za znęcanie się nad żoną oraz posiadanie środków odurzających. Sprawę prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Limanowej.


Jesteś osobą pokrzywdzoną - uzyskasz wsparcie i pomoc.


Zawiadom policję!


Jeśli czujesz, że bezpieczeństwo twoje albo twoich bliskich jest zagrożone – nie zastanawiaj się – natychmiast wezwij policję. Numer 112 – ogólny numer alarmowy. Pracownik numeru przekieruje twoje zgłoszenie do odpowiednich służb ratunkowych – policji, straży pożarnej lub pogotowia ratunkowego.


Osoby pokrzywdzone przemocą oraz znajdujące się w różnych trudnych sytuacjach kryzysowych wsparcie i pomoc uzyskają również w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej znajdującym się przy ulicy ul. Józefa Marka 9 w Limanowej. Z pracownikami ośrodka można kontaktować się osobiście, telefonicznie lub mailowo: telefon: +48 18 33 75 826 adres e-mail: pcpr@powiat.limanowski.pl.


Jeżeli z jakichś powodów nie chcesz dzwonić na policję, możesz skontaktować się z „Niebieską Linią” - 800 120 002 – konsultanci pomogą ci, powiedzą ci, co najlepiej zrobić w twojej sytuacji. Niebieska linia jest bezpłatna i czynna całą dobę.


Źródło: KPPL

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować