Pogoda - Sądeckie.pl1

Dzisiaj jest: 01. 03. 2021
Do końca roku: 305 dniMarszałek Witold Kozłowski spotkał się z przedstawicielami UKS Evan Nowy Sącz

Marszałek Witold Kozłowski spotkał się z przedstawicielami UKS Evan Nowy Sącz

29 grudnia marszałek Witold Kozłowski spotkał się z przedstawicielami UKS Evan Nowy Sącz. W 2020 roku reprezentanci klubu wywalczyli aż 18 medali mistrzostw Polski w kick-boxingu (9 złotych, 5 srebrnych, 4 brązowe) oraz dwa medale podczas mistrzostw Polski w boksie (złoto i srebro).

 

Gratuluję świetnej sportowej postawy zawodnikom i działaczom UKS Evan Nowy Sącz. Sport, szczególnie na mistrzowskim poziomie, wymaga nie tylko iskry talentu, ale również bardzo konsekwentnej pracy. Dobrze, że ta pasja, ambicja i wytrwałość wpajane są młodemu pokoleniu. Życzę kolejnych sukcesów w 2021 roku - powiedział marszałek województwa małopolskiego Witold Kozłowski.

 

W spotkaniu z marszałkiem województwa małopolskiego Witoldem Kozłowskim wzięli udział Krzysztof Bulanda - prezes UKS Evan Nowy Sącz, trener boksu i kick-boxingu (którego wychowankowie w latach 2004-2020 zdobyli ponad tysiąc medali mistrzostw i Pucharów Świata, Europy i Polski), oraz  tegoroczna mistrzyni Polski w boksie i kick-boxingu Gabriela Migda wraz z ojcem Andrzejem Migdą. Pani Gabriela reprezentowała również Polskę podczas grudniowych Mistrzostw Europy Kadetek w boksie w Sofii. W latach 2016 - 2019 zawodniczka UKS Evan Nowy Sącz zdobyła mistrzostwo Polski kadetek w boksie, trzy tytuły wicemistrzyni Polski oraz dwa brązowe medale w kick-boxingu.

 

Podczas dzisiejszej wizyty chcieliśmy serdecznie podziękować panu marszałkowi Witoldowi Kozłowskiemu za pomoc przy organizacji Mistrzostw Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu, które odbywały się we wrześniu w Krynicy Zdroju – mówił prezes UKS Evan Nowy Sącz Krzysztof Bulanda.

 

Źródło: UMWM

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować