Nowy Sącz ponownie przystąpił do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski

Po zeszłorocznym debiucie i niemałym sukcesie (zajęcie 13. miejsca na 44. I pokonaniu takich miast jak Tarnów, Rzeszów czy Białystok, Miasto Nowy Sącz ponownie przystąpiło do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.

Nowy Sącz ponownie przystąpił do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski

Tegoroczna edycja, podobnie jak w roku ubiegłym jest podzielona na dwa etapy. Pierwszy trening, który trwa od 21 marca do 21 maja, oraz drugi, czyli główna rywalizacja – 1 – 30 czerwca.


Aby wziąć udział w zabawie, należy pobrać aplikację Aktywne Miasta (z Google Play / App Store) lub zaktualizować aplikację Rowerowa Stolica Polski oraz się w niej zarejestrować za pomocą adresu mailowego bądź za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku. Osoby, które brały udział w poprzedniej edycji, nie muszą rejestrować się ponownie, wystarczy się zalogować na dane z poprzedniej edycji. Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny.


Dla najaktywniejszych uczestników, przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe ufundowane przez Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla.


Dla wszystkich zainteresowanych rywalizacją o Puchar Rowerowej Stolicy Polski jest specjalna dedykowana grupa na facebooku, gdzie najszybciej można uzyskać odpowiedzi na pytania związane z zabawą: https://www.facebook.com/groups/299723041035353


Pełne informacje o rywalizacji, znajdują się na stronie: www.rowerowastolicapolski.pl


W przypadku problemów lub pytań dotyczących rywalizacji, kontakt na adres: rsp@nowysacz.pl lub z Centrum Informacji Turystycznej za pośrednictwem mediów społecznościowych (Ziemia Sądecka) lub telefonicznie 18 444 24 22.


Źródło: UMNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować