Pogoda - Sądeckie.pl



19

Dzisiaj jest: 19. 04. 2021
Do końca roku: 256 dni
Jakość Powietrza

Miasto przekazało ratownikom z sądeckiego pogotowia kolejne kilkaset sztuk kombinezonów ochronnych

Miasto przekazało ratownikom z sądeckiego pogotowia kolejne kilkaset sztuk kombinezonów ochronnych

Prezydent przekazał kolejne 300 sztuk kombinezonów ochronnych dla ratowników medycznych wyjeżdżających do chorych na COVID-19.

 

Ponownie goszczę w siedzibie sądeckiego Pogotowia Ratunkowego. Wszyscy mamy teraz świadomość jak ciężko pracują zespoły ratowników medycznych, zespoły karetek covidowskich. Chociaż w symboliczny sposób chciałbym podziękować w imieniu mieszkańców Nowego Sącza za tą pracę. Przekazuję dzisiaj 300 kompletów ochrony osobistej dla pracowników Pogotowia dziękując im za ciężką pracę i życząc aby tych wyjazdów było jak najmniej i abyśmy jak najszybciej powrócili do normalnego funkcjonowania - powiedział Ludomir Handzel.

 

Po raz kolejny odczuliśmy opiekuńczą dłoń od pana prezydenta i pańskich służb z zarządzania kryzysowego. Mnie osobiście jest niesamowicie mile jako mieszkance Nowego Sącza, która ma takiego prezydenta, który opiekuje się i wczuwa się w potrzeby zdrowotne mieszkańców poprzez m.in. ten symboliczny dar. Nasze służby na pewno wykorzystają to w sposób rozsądny, a przede wszystkim z pożytkiem dla ochrony zdrowia ich po to, aby mogli jak najdłużej służyć mieszkańcom Nowego Sącza - mówi dyrektor sądeckiego Pogotowia Ratunkowego Bożena Hudzik.

 

Przypomnijmy. W sierpniu br. prezydent przekazał ratownikom z Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego 200 kompletów kombinezonów ochronnych niezbędnych przy wyjazdach do chorych na COVID-19.

 

Fot. UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować