Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Szachach Dwójek w Szczawnica

W dniach 9-10 marca 2024 roku malownicza Szczawnica stanie się areną niezwykłej rywalizacji szachowej podczas Mistrzostw Województwa Małopolskiego w Szachach Dwójek.

Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Szachach Dwójek w Szczawnica
Organizowany przez doświadczonych entuzjastów szachów, turniej odbędzie się w renomowanym Hotelu SMILE, zapewniając uczestnikom nie tylko intensywne emocje, ale również niezapomniane doświadczenie w urokliwym otoczeniu Pienin.

  • 9 marca 2024 r. – OPEN
  • 10 marca 2024 r. – juniorzy U-18
System szwajcarski na dystansie 9 rund z tempem P-10 + 5". Link do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/3s5NvwJ8Y

Niezapomniana rywalizacja: Mistrzostwa będą okazją do spotkania się z utalentowanymi szachistami, zdobywania nowych umiejętności oraz nawiązywania szachowych przyjaźni. W klasyfikacji liczy się suma punktów obu członków drużyny, co dodaje dodatkowego elementu tajemnicy i strategii. Bogata pula nagród: Łączna pula nagród to 10.000zł. Dodatkowo, zwycięzcy otrzymają unikalne puchary w formie pienińskich baszt, co czyni nagrody nie tylko finansowo atrakcyjnymi, ale również symbolicznymi.

Zapraszany do udziału i zapisów: Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich entuzjastów szachów do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Rejestracja odbywa się poprzez oficjalną stronę internetową:

  • Turniej open: https://www.chessarbiter.com/turnieje/2023/ti_8714/
  • Juniorzy do 18lat: https://www.chessarbiter.com/turnieje/2023/ti_8715/


Źródło: Nadesłane do redakcji.

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować