Młodzi piłkarze walczyli o Puchar Starosty Nowosądeckiego

W Hali Powiatowego Centrum Sportu w Marcinkowicach rozegrano I Turniej o Puchar Starosty Nowosądeckiego – Piłka Nożna rocznik 2012 i Młodsi. Nagrody uczestnikom wręczyli starosta Marek Kwiatkowski, przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec i dyrektor Zespołu Szkół w Marcinkowicach Iwona Sikorska.

Młodzi piłkarze walczyli o Puchar Starosty Nowosądeckiego

Na parkiecie rywalizowali młodzi piłkarze z Łącka, Marcinkowic, Muszyny, Nawojowej, Piwnicznej-Zdroju, Podegrodzia i Rytra. Organizatorzy założyli, że w tunieju nie będzie zwycięskich drużyn, ponieważ dla młodych zawodników najważniejsza jest po prostu radość z gry i udziału w zawodach. Dlatego kapitan każdej drużyny odebrał puchar, a każdy z piłkarzy otrzymał medal. Specjalnie wyróżniono natomiast Oliwiera Stachonia (Podegrodzie), który został najlepszym strzelcem turnieju. Marcel Gruszczyński (Rytro) odebrał statuetkę dla najlepszego zawodnika, a Piotr Hajduga (Muszyna) okazał się być najlepszym bramkarzem


Turniej okazał się być udany, więc mogę zadeklarować, że będziemy organizować jego kolejne edycje przynajmniej raz w roku – zapowiedział starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.


Organizatorami imprezy było Powiatowe Centrum Sportu i Stowarzyszenie Nowych Inicjatyw w Marcinkowicach.


Źródło: SPNS, fot. Paweł Szeliga

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować