MOS PN zorganizował pierwsze w historii zawody tylko dla najmłodszych zawodników

W Powiatowym Centrum Sportu w Marcinkowicach, przy wsparciu uczniów z Zespołu Szkół im. Władysława Orkana w Marcinkowicach, MOS PN zorganizował pierwsze w historii zawody tylko dla najmłodszych zawodników. W turnieju wzięły udział cztery szkoły: Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Rożnowie (klasy II i III), Szkoła Podstawowa w Długołęce-Świerkli (klasy III), Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Marcinkowicach (klasy I, II, III) oraz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Specjalnymi im. Mikołaja Kopernika w Chełmcu (klasa IIID).

MOS PN zorganizował pierwsze w historii zawody tylko dla najmłodszych zawodników

W sumie w zawodach wzięło udział siedem klas, co stanowiło łącznie 135 uczestników. Młodzi sportowcy rywalizowali w różnych konkurencjach, takich jak gra w dwa ognie, berek z ogonkiem, kółko krzyżyk, tor przeszkód oraz strzał do celu (bramki) z nogi nie wiodącej 1x3. Pokaz broni i umiejętności obronnych zachwycił wszystkich obecnych. Wszyscy zawodnicy zdobyli tę samą ilość punktów końcowych!

Organizatorzy byli przygotowani na tę wyjątkową imprezę dzięki wsparciu darczyńców z Powiatu Nowosądeckiego oraz firmy Mabel. Serdecznie im dziękujemy. Warto również podziękować gminie Chełmiec za kolorowe dmuchane zamki, a wolontariuszom z Zespołu Szkół w Marcinkowicach za pomoc przy serwowaniu waty cukrowej, popcornu, malowaniu twarzy, robieniu baniek mydlanych, tatuaży oraz niespodzianek z baloników. Pyszne kiełbaski i lody stanowiły smakowite zwieńczenie sukcesów sportowych, a dyrektor Iwona Sikorska zasługuje na podziękowanie za stałe wsparcie i zaangażowanie w te działania.

Źródło: SPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować