Pogoda - Sądeckie.pl7

Dzisiaj jest: 07. 03. 2021
Do końca roku: 299 dniMożesz zostać dyplomowanym Mikołajem i pomóc spełnić marzenia chorych dzieci

Możesz zostać dyplomowanym Mikołajem i pomóc spełnić marzenia chorych dzieci

Od wielu lat, zanim nastanie 6 grudnia, wielu Ludzi Dobrej Woli otwiera swoje serca i zostaje Dyplomowanym Mikołajem, przekazując prezenty dla Podopiecznych programu „Na ratunek” Stowarzyszenia Sursum Corda. Właśnie rusza kolejna edycja akcji. Organizatorzy mają nadzieję, że i w tym roku zostaną spełnione wszystkie marzenia chorych dzieci.  

 

- Zwłaszcza w tak trudnych czasach, jakie mamy obecnie, mikołajowe prezenty dla chorych dzieci mają szczególne znaczenie i mogą sprawić, że ich świat choć na chwilę stanie się lepszy, piękniejszy. Dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w akcji Zostań Dyplomowanym Mikołajem wszystkich, którzy chcą nam pomóc zmieniać świat i przekazywać dobro wszędzie, gdzie się da. Temu też służy nowy mikołajowy serwis, którzy znajdziemy pod adresem mikolaj.sc.org.pl – mówi Marcin Kałużny, prezes Stowarzyszenia Sursum Corda i dodaje, że wsparciem Dyplomowanych Mikołajów objęte zostało również rodzeństwo małych podopiecznych Programu "Na ratunek" oraz dzieci dorosłych podopiecznych Stowarzyszenia.

 

Jak możesz pomóc?

Wystarczy, że na stronie https://mikolaj.sc.org.pl/ wybierzesz list, zdecydujesz który prezent chcesz zrealizować oraz wybierzesz formę działania. Nasi pomocnicy-wolontariusze zajmą się resztą: dokupią słodycze, zapakują i przekażą prezenty Podopiecznym. W zamian za Twoją moc pomagania uhonorujemy Cię tytułem Dyplomowanego Mikołaja, czego potwierdzenie znajdziesz na swojej skrzynce mailowej.

W mikołajowym serwisie znajdziesz także INSTRUKCJĘ POMAGANIA, dokładnie opisuje dwa sposoby wsparcia, jakiego możesz udzielić naszym podopiecznym. Przeczytaj uważnie i działaj, bo czasu do 6 grudnia zostało już niewiele. 

Pamiętaj, że zawsze możesz połączyć się lub napisać maila do pomocników Mikołaja. Na pewno szybko i sprawnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

- informują Organizatorzy akcji.

 

Więcej informacji pod numerem tel. kom. 662 538 823 (pn.-pt. 7.30-17.00) oraz na stronie internetowej: mikolaj@sc.org.pl

Źródło: Stowarzyszenie Sursum Corda

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować