Pogoda Nowy Sącz

1

Dzisiaj jest: 01. 12. 2022 Dni od początku roku: 334 Dni do końca roku: 30
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Mundurowi sprawdzają przestrzeganie nowych zasad bezpieczeństwa

Mundurowi sprawdzają przestrzeganie nowych zasad bezpieczeństwa

Od dzisiaj Policjanci z Nowego Sącza i Krynicy-Zdroju patrolują miasta razem ze strażnikami miejskimi. Mundurowi sprawdzają czy mieszkańcy przestrzegają nowych zasad bezpieczeństwa.

 

Funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na osoby grupujące się, dwumetrową odległość pomiędzy pieszymi oraz to czy osoby niepełnoletnie, poruszają się w towarzystwie osoby dorosłej.

 

W dalszym ciągu obowiązują ograniczenia w przemieszczaniu się wszystkich osób. Nie można wychodzić z domu z wyjątkiem: dojazdu do pracy, wolontariatu oraz załatwiania spraw niezbędnych do życia codziennego.

 

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie prosimy wszystkich mieszkańców o rozsądek i odpowiedzialność. Dla dobra każdego z nas, należy stosować się do wydawanych zaleceń, unikać gromadzenia się i przebywania w miejscach, gdzie narażamy się na zakażenie.  Osoby objęte kwarantanną bezwzględnie powinny pozostać w domach, stosując się do decyzji służb sanitarnych. Za nieprzestrzeganie zasad kwarantanny grozi grzywna w wysokości do 30 tys. złotych - informuje Asp. Iwona Grzybyk-Dulak rzeczniczka prasowa sądeckiej Komendy.

 

Fot. KMPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować