Pogoda - Sądeckie.pl3

Dzisiaj jest: 03. 03. 2021
Do końca roku: 303 dniNa sądeckim rynku zrobiło się bardzo świątecznie

Na sądeckim rynku zrobiło się bardzo świątecznie

Przed ratuszem stanęła duża choinka, a rynek i jego okolice ozdobiły świąteczne dekoracje i iluminacje. Pojawiły się też żywe choinki w ogromnych kamiennych doniczkach. Drzewka ozdabiali m.in. prezydent Ludomir Handzel, jego zastępcy Magdalena Majka, Artur Bochenek oraz pracownicy Urzędu Miasta.

 

Jest już grudzień 2020. To szczególny czas. Wchodzimy w czas oczekiwania. Wkrótce całymi rodzinami zasiądziemy przy wigilijnych stołach. Zapraszam wszystkich mieszkańców Nowego Sącza, aby odwiedzili płytę nowosądeckiego rynku, zobaczyli żywe pięknie pachnące choinki, podtrzymali Polską tradycję. Każdy może przynieść bombkę, jakąś ozdobę choinkową na nasze nowosądeckie drzewka. Poczujmy, że jesteśmy razem, że tworzymy wspólnotę w mieście nowym Sączu - powiedział prezydent.

Na sądeckim rynku zrobiło się bardzo świątecznie Na sądeckim rynku zrobiło się bardzo świątecznie Na sądeckim rynku zrobiło się bardzo świątecznie Na sądeckim rynku zrobiło się bardzo świątecznie Na sądeckim rynku zrobiło się bardzo świątecznie Na sądeckim rynku zrobiło się bardzo świątecznie Na sądeckim rynku zrobiło się bardzo świątecznie

Fot. UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować