Pogoda - Sądeckie.pl4

Dzisiaj jest: 04. 03. 2021
Do końca roku: 302 dniNa ul. Wyspiańskiego spłonęły trzy autobusy, ale udało się uratować dwa

Na ul. Wyspiańskiego spłonęły trzy autobusy, ale udało się uratować dwa

Dzisiaj w zajezdni MPK na ul. Wyspiańskiego w Nowym Sączu doszło do pożaru trzech autobusów.

 

Przed przybyciem zastępów straży kierowcy zdążyli odjechać dwoma autobusami, które sąsiadowały z palącymi się pojazdami - relacjonują funkcjonariusze PSP.

 

W akcji gaśniczej brały udział trzy zastępy z JRG nr 1 i 2 w Nowym Sączu.

 

Po lokalizacji pożaru przystąpiono do jego dogaszenia oraz kontroli wraków pojazdów przy użyciu kamery termowizyjnej. Po ugaszeniu pożaru prądy piany, zastąpiono prądami wody. Na miejsce zdarzenia przybył prezes MPK, któremu przekazano miejsce zdarzenia - informują druhowie z PSP.

 

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policja ustala, co było przyczyną pożaru.

Na ul. Wyspiańskiego spłonęły trzy autobusy, ale udało się uratować dwa Nowy Sącz Na ul. Wyspiańskiego spłonęły trzy autobusy, ale udało się uratować dwa Nowy Sącz Na ul. Wyspiańskiego spłonęły trzy autobusy, ale udało się uratować dwa Nowy Sącz Na ul. Wyspiańskiego spłonęły trzy autobusy, ale udało się uratować dwa Nowy Sącz Na ul. Wyspiańskiego spłonęły trzy autobusy, ale udało się uratować dwa Nowy Sącz Na ul. Wyspiańskiego spłonęły trzy autobusy, ale udało się uratować dwa Nowy Sącz Na ul. Wyspiańskiego spłonęły trzy autobusy, ale udało się uratować dwa Nowy Sącz Na ul. Wyspiańskiego spłonęły trzy autobusy, ale udało się uratować dwa Nowy Sącz

Fot. PSPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować