Pogoda - Sądeckie.pl

24

Dzisiaj jest: 24. 10. 2021 Do końca roku: 68 dni
Jakość Powietrza:

Narkotyki w samochodzie i mieszkaniu. 28-letniemu sądeczaninowi grozi nawet 10 lat więzienia

Narkotyki w samochodzie i mieszkaniu. 28-letniemu sądeczaninowi grozi nawet 10 lat więzienia

Blisko 115 gramów środków odurzających i substancji psychotropowych zabezpieczyli sądeccy policjanci w samochodzie oraz w jednym z mieszkań w Nowym Sączu. 28-letni właściciel, usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

Policjanci zajmujący się w sądeckiej komendzie zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 28-letni mieszkaniec Nowego Sącza może posiadać środki odurzające. Do zatrzymania mężczyzny doszło 13 lipca br., podczas kontroli drogowej na jednej z ulic miasta.


W trakcie przeszukania samochodu, a następnie mieszkania młodego sądeczanina, policjanci znaleźli marihuanę, amfetaminę oraz mefedron o łącznej wadze prawie 115 gramów. Ponadto, zabezpieczono również pieniądze oraz przedmioty, które mogły służyć do porcjowania i rozdrabniania narkotyków. 28-latek trafił do policyjnej celi.


Sądeczanin usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających (art. 62 ust. 2 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii), za co grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.


Źródło: KMPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować