Niedzielny mecz Sandecji. 2:0 dla Warty Poznań

Wczoraj piłkarze Sandecji rozegrali mecz w Grodzisku Wielkopolskim. Ich rywalem była Warta Poznań.

Niestety po raz kolejny lepsi okazali się rywale zwycieżając 2:0. Jak podkreśla Tomasz Kafarski, jego drużyna nie musi wstydzić się występu i cieszy go fakt, debiutu od pierwszych minut 17 - letniego Jana Kuźmy.

Gratuluję trenerowi Piotrowi Tworkowi i Warcie Poznań zwycięstwa. Dostaliśmy gola w najlepszym dla nas momencie, gdy wydawało się, że mamy już mecz pod kontrolą. Fajna była reakcja po stracie bramki. Myślę, że nie musimy się wstydzić tego występu. Zadebiutował dzisiaj od pierwszej minuty 17-letni Jan Kuźma – w młodości siła. Życzę Warcie Poznań powodzenia w dalszej części sezonu. - powiedział na pomeczowej konferencji trener Sandecji.

Niedzielny mecz odbył się już z udziałem kibiców na trybunach, z zachowaniem wymogów sanitarnych. Sędziował Dominik Sulikowski.

Przegrana Sandecji w Grodzisku Wielkopolskim Przegrana Sandecji w Grodzisku Wielkopolskim Przegrana Sandecji w Grodzisku Wielkopolskim Przegrana Sandecji w Grodzisku Wielkopolskim