Pogoda - Sądeckie.pl6

Dzisiaj jest: 06. 05. 2021
Do końca roku: 239 dni
Jakość Powietrza

Nowe miejsca parkingowe w Nowym Sączu "pod Panoramą"

Nowe miejsca parkingowe w Nowym Sączu "pod Panoramą"

Parking "pod Panoramą" został poddany przebudowie, która właśnie dobiegła końca. Uroczystego otwarcia dokonał prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel. Parking obejmuje 86 miejsc parkingowych. 

 

W nowo powstałym parkingu obowiązuje Karta Nowosądeczanina. Kierowcy poruszający się samochodami z numerami rejestracyjnymi rozpoczynającymi się kodem KN mają dostęp do miejsca parkingowego na 90 minut bez obowiązku uiszczania opłat. 

Przez pierwsze tygodnie parking będzie obsługiwany przez wyznaczonych pracowników, którzy będą wystawiać bilety uprawniające do darmowego parkowania na czas 90 minut. Po upływie tego czasu zostanie naliczona opłata za każdą rozpoczętą godzinę. Od 1 września zostanie zamontowany parkometr, który po wpisaniu numeru rejestracyjnego bedzie wydawał bilety dla mieszkańców. 

 

Do 7 września 2019 r. zostanie wykonany dojazd z parkingu do ścieżki rowerowej EuroVelo. Opłata za parkowanie będzie pobierana od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 - 20.00 oraz w soboty od 7.00 do 15.00, w wysokości 3,20 zł za każdą rozpoczętą godzinę postoju. Kolejny nowy parking powstanie przy ul. Romanowskiego. 

 

Źródło i Fot. Urząd Miasta Nowy Sącz

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować