Noworoczne spotkanie w Ropie. Podsumowanie 2024 Roku i plany na przyszłość

19 stycznia 2025 roku w hali sportowej w Ropie odbyło się wyjątkowe spotkanie noworoczne, które zgromadziło liczne grono przedstawicieli władz samorządowych, politycznych oraz lokalnych społeczności. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. europoseł Arkadiusz Mularczyk, poseł Barbara Bartuś, starosta Mirosław Waląg oraz wójtowie gmin Uście Gorlickie i Gorlice.

Noworoczne spotkanie w Ropie. Podsumowanie 2024 Roku i plany na przyszłość

Spotkanie rozpoczęło się prezentacją multimedialną autorstwa Karola Górskiego, gospodarza wydarzenia, który przedstawił zrealizowane w 2024 roku inwestycje, projekty i zadania budżetowe. Złożył także podziękowania przedstawicielom rządu, senatu, województwa oraz starostwa powiatowego za wsparcie działań w gminie. Głos zabrały również osoby reprezentujące władze lokalne, które wyraziły uznanie dla osiągnięć gminy i zadeklarowały dalsze wsparcie oraz współpracę na rzecz jej rozwoju.

Część artystyczną spotkania uświetniły występy lokalnych artystów. Zgromadzeni mogli podziwiać występy chóru Cantores Carvatiani, Dziecięcego Zespołu Wokalno-Instrumentalnego z Łosia oraz zespołów działających przy GOK Ropa, w tym orkiestry dętej oraz Zespołu Regionalnego Okaryna.

Na zakończenie spotkania, uczestnicy mieli okazję skosztować potraw przygotowanych przez Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Ropie, które dopełniły atmosfery wspólnego świętowania i integracji.

Spotkanie noworoczne w Ropie to nie tylko okazja do podsumowań, ale i wyraz wspólnego zaangażowania mieszkańców i władz w rozwój gminy na przyszłość.

Źródło: Fot. Gm. Ropa

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować