Nowosądecki Pałac Młodzieży zapowiada wiosenne atrakcje

Nowosądecki Pałac Młodzieży, po kilku latach intensywnych prac remontowych, otwiera nowy rozdział w swojej działalności, oferując społeczności lokalnej szereg inspirujących atrakcji.

Nowosądecki Pałac Młodzieży zapowiada wiosenne atrakcje

Zakończenie modernizacji to nie tylko estetyczna metamorfoza, ale także praktyczne udogodnienia, które wzbogacą życie kulturalne i edukacyjne regionu. Nowo utworzony skwer, dostępny dla uczniów i ich rodzin, stanie się oazą relaksu oraz miejscem, gdzie sztuka spotka się z naturą.

Dzieci z koła "Ogród 365" będą miały okazję połączyć swoje zainteresowania artystyczne z ekologią, tworząc coś wyjątkowego w przestrzeni miejskiej. Dodatkowo, zaplanowane koncerty "W zielone gramy" i wielkanocny występ zespołu Gospel Voice, to obiecujące wydarzenia, które z pewnością przyciągną miłośników muzyki i będą okazją do świętowania wiosny oraz nadchodzących świąt Wielkanocnych.

To wszystko świadczy o dynamicznym rozwoju Pałacu Młodzieży jako centrum kreatywności i innowacji, które będzie służyć mieszkańcom Nowego Sącza przez wiele nadchodzących lat.

Źródło: UMNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować