Pogoda - Sądeckie.pl

23

Dzisiaj jest: 23. 10. 2021 Do końca roku: 69 dni
Jakość Powietrza:

Nowy Rok z Młodymi dla Wolności! Spotkanie otwarte młodzieżówki Konfederacji w Nowym Sączu

Nowy Rok z Młodymi dla Wolności! Spotkanie otwarte młodzieżówki Konfederacji w Nowym Sączu

Młodzi dla Wolności zapraszają zarówno starszych jak i młodszych Sądeczan na spotkanie otwarte w trakcie którego inaugurowany zostanie nowy Prezes Zarządu Sądeckich Struktur Młodych dla Wolności – Bartłomiej Górka, przedstawione zostaną dotychczasowe dokonania organizacji w regionie oraz przedstawione zostaną także plany na najbliższą przyszłość.

To spotkanie to doskonała okazja by poznać nasze środowisko, dowiedzieć się jak działamy, jakie mamy cele i plany. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości tym bardziej niech przyjdzie. Odpowiemy na wszelkie pytania i podyskutujemy! Wierzymy, że wspólnie dojdziemy do lepszych wniosków. – mówi Krzysztof Rzońca, Prezes Regionu Małopolskiego Młodych dla Wolności i Sądecki działacz Konfederacji.


Organizacja zapowiada także, iż w trakcie spotkania zostaną wygłoszone dwa wykłady. Pierwszy z nich będzie mówił o tym, czym w zasadzie jest wolność, jak należy ją definiować i dlaczego jest ona jedną z najważniejszych wartości o którą należy walczyć. Drugi zaś będzie poruszał kwestie edukacji w czasie trwania pandemii COVID-19 przy krytyce systemu nauki zdalnej, który zdaniem przedstawicieli młodzieżówki kompletnie nie zdał egzaminu.


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie otwarte w Nowym Sączu! Na spotkanie może przyjść każdy i myślę, że każdy poszerzy swoją wiedzę i pozna nowe twarze! – zachęca Bartłomiej Górka z Młodych dla Wolności.


Źródło: Materiały nadesłane do redakcji

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować