Nowy Sącz: 33-latek trzymał narkotyki w mieszkaniu. Grozi mu nawet do 10 lat więzienia

Blisko 174 gramy środków odurzających zabezpieczyli policjanci w jednym z mieszkań w Nowym Sączu. 33-letni właściciel, usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

Nowy Sącz: 33-latek trzymał narkotyki w mieszkaniu. Grozi mu nawet do 10 lat więzienia
Nowy Sącz: 33-latek trzymał narkotyki w mieszkaniu. Grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Policjanci zajmujący się w sądeckiej komendzie zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 33-letni mieszkaniec Nowego Sącza może posiadać środki odurzające. Do zatrzymania mężczyzny doszło 13 października br., w Nowym Sączu w rejonie jego miejsca zamieszkania.


W trakcie przeszukania mieszkania sądeczanina, policjanci znaleźli marihuanę, o łącznej wadze blisko 174 gramów. Ponadto, zabezpieczyli również przedmioty, które mogły służyć do porcjowania i rozdrabniania narkotyków. 33-latek trafił do policyjnej celi.


15 października br. mężczyzna został przewieziony do Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających (art. 62 ust. 2 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii), za co grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności.


Prokurator Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu zastosował wobec 33-latka również środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji oraz zakazu opuszczania kraju.


Źródło: KMPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować